SZUKAJ

PR Support & Office Assistant

07-11-2015

Sollers Consulting

Warszawa

Sollers Consulting to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach doradczych i wdrożeniowych dla branży finansowej. Została założona w 2000 roku w Warszawie przez ekspertów w dziedzinie doradztwa operacyjnego i IT.Aktualnie poszukujemy:

Zadania:
- wsparcie zespołów PR i Office w bieżących zadaniach administracyjnych i logistycznych
- współorganizowanie wydarzeń dla klientów i akcji rekrutacyjnych
- przygotowywanie i dbałość o bieżącą dostępność materiałów promocyjnych
- zarządzanie bazą mediów i klientów oraz przygotowanie mailingów
- budowanie i utrzymywanie relacji z mediami (research, przygotowanie informacji prasowych, follow-up)
- współudział w rozwoju kanałów social media i strony internetowej
- współtworzenie strategii działań PR, marketing i employer branding

Wymagania:
- pełna dyspozycyjność
- student lub absolwent kierunków humanistycznych
- piękna polszczyzna w mowie i piśmie
- sprawna obsługa komputera (znajomość MS Office, a w szczególności Excela)
- sprawne poruszanie wśród zagadnień i narzędzi PR (w tym Social Media i Digital)
- zainteresowanie nowymi technologiami i innowacjami
- komunikatywność, sumienność i samodzielność
- dobra organizacja pracy i chęć rozwoju
- doświadczenie w organizacji eventów
- praktyczna znajomość działów PR lub marketingu
- doświadczenie w administracyjnym wsparciu funkcjonowania biura
- znajomość CRM lub funkcjonalności związanych z masowymi mailingami
- prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innego języka, zwłaszcza niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- opieka medyczna, karta multisport
- znajomość swojej ścieżki kariery i wynagrodzenie na dwa lata do przodu
- okazja pracy z międzynarodowymi partnerami
- w kuchni zawsze płatki śniadaniowe i świeżo mielona kawa z ekspresu, a trzy razy w tygodniu, świeże owoce
- dwa razy w miesiącu spotykania na pizzę i dyskusje o ciekawych technologiach.
- bycie na bieżąco informowanym o tym, co dzieje się w firmie.
- wiele okazji by wspólnie się spotykać i integrować

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz , podając w formularzu nr ref.: PR/WAW/P/15.