ga('create', 'UA-49505243-1'); ga('require', 'linkid', 'linkid.js'); ga('send', 'pageview'); var _gaq = _gaq || []; var pluginUrl = '//www.google-analytics.com/plugins/ga/inpage_linkid.js'; _gaq.push(['_require', 'inpage_linkid', pluginUrl]); _gaq.push(['_setAccount', 'UA-49505243-1']); _gaq.push(['_trackPageview']);
SZUKAJ

Specjalista ds. PR

07-11-2015

Sfera Group

Wrocław

Od 1996 roku doradzamy firmom w jaki sposób prowadzić komunikację z otoczeniem. Realizujemy projekty z obszaru public relations, marketingu i sprzedaży, a nowe wyzwania napędzają nas do rozwoju. Każdego dnia pomagamy naszym klientom rozwijać swój biznes i zwiększać sprzedaż.

OPIS STANOWISKA:
- prowadzenie kompleksowych działań media relations dla firm z m.in. branży budowlanej i wnętrzarskiej
- obsługa PR-owa i marketingowa klientów
- przygotowywanie informacji prasowych, tekstów marketingowych i innych
- prowadzenie działań z obszaru komunikacji wewnętrznej dla klientów agencji
- monitoring mediów
- doradztwo w zakresie komunikacji i wizerunku
- doradztwo marketingowe i sprzedażowe
- przygotowywanie raportów z monitoringu mediów i innych
- prowadzenie profili w mediach społecznościach
- rozwijanie narzędzi komunikacyjnych dla współpracujących z agencją firm

WYMAGANIA:
- minimum 2-3 lata doświadczenia w branży PR
- doświadczenie w pracy w agencji PR
- znajomość mediów, mile widziana znajomość mediów z branży budowlanej i wnętrzarskiej
- doskonała znajomość języka polskiego
- umiejętność tworzenia ciekawych informacji prasowych
- umiejętność pracy zespołowej
- znajomość social mediów - doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych na portalach Facebook, Pinterest i Instagram
- doświadczenie w przygotowywaniu strategii komunikacyjnych i wizerunkowych
- doskonała organizacja czasu

OFERUJEMY:
- współpraca z największymi polskimi producentami m.in. elementów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych
- duża samodzielność w pracy
- możliwość awansu w ramach struktur firmy
- możliwość zbudowania własnego zespołu
- szkolenia i warsztaty
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.