SZUKAJ

Specjalista - redaktor serwisów

09-11-2015

Teatr Wielki - Opera Narodowa

Warszawa

Teatr Wielki - Opera Narodowa zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Opis stanowiska:

opracowywanie pozyskanych treści i publikacja ich w serwisach internetowych Teatru;
pozyskiwanie i publikacja materiałów audio, wideo i graficznych;
zapewnienie wsparcia w zakresie redagowania i publikacji ogłoszeń oraz aktualności;
zapewnienie wsparcia w szkoleniach edytorów stron Teatru oraz w razie potrzeby korygowanie wprowadzonych przez nich treści;
zlecanie treści do tłumaczenia oraz zlecanie przygotowania materiałów graficznych;
opisywanie na bieżąco publikowanych treści metatagami dla programów czytających (zgodność z wymogami WCAG 2.0);
planowanie i nadzorowanie działań SEO dla serwisów internetowych Teatru;
definiowanie, zlecanie i nadzorowanie prac programistycznych w obszarze serwisów internetowych Teatru;
uczestniczenie w odbiorach prac programistycznych i nowych funkcjonalności serwisów internetowych;
redagowanie i optymalizacja treści pod wyszukiwarki internetowe;
dbanie o najwyższą jakość serwisów internetowych Teatru, ich atrakcyjność i aktualność.

Wymagania:

wykształcenie wyższe;
doświadczenie pracy w redakcji online na podobnym stanowisku;
doświadczenie w obsłudze systemów klasy CMS w szczególności TYPO3;
biegła obsługa MS Office i przeglądarki internetowej;
podstawowa znajomość programów do obróbki zdjęć;
podstawowa znajomość HTML;
mile widziany warsztat dziennikarski z zakresu opracowywania, redagowania tekstów i specyfiki kreacji treści do Internetu;
mile widziana znajomość zagadnień w obszarze redagowania i optymalizacji treści pod wyszukiwarki internetowe;
komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

udział w innowacyjnym projekcie;
możliwość nawiązania długofalowej współpracy;
intensywny rozwój zawodowy oraz szansę doskonalenia swoich umiejętności;
pracę w zespole ludzi z pasją.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny), klikając w przycisk aplikowania do dnia 24 listopada 2015 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014, poz. 1182).

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej z siedzibą w Warszawie 00-950 Pl. Teatralny 1, uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Nadesłane dokumenty nie będą zwracane. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.