SZUKAJ

Copywriter

09-11-2015

SoInteractive

Kraków

Nasz copywriter powinien rozbrajać słowem, wykrywać błędy z prędkością światła i tworzyć prezentacje, na które nie ma mocnych. Trzy razy tak dla Ciebie? Brawo Ty! Szukamy kreatywnego. O, wybacz — Kreatywnego.

Twoje zadania:

liczne burze mózgów, spotkania kreatywne, twórcze rozkminy, inspirujące posiadówy
trzymanie ręki na pulsie podczas przygotowywania koncepcji kreatywnych
tworzenie scenariuszy angażowania użytkowników w grywalizacji
współtworzenie teamu kreatywnego
copy… dużo copy

Nasze wymagania:

nałogowe uwielbienie słowa
kreatywność przez duże K
ponadprzeciętne poczucie humoru
otwarty umysł na potrzeby i wymagania klienta
bardzo dobra znajomość języka angielskiego, minimum na poziomie C1
Mile widzielibyśmy:

doświadczenie w tworzeniu koncepcji i kampanii, zwłaszcza duuużych projektów
zainteresowanie grami: komputerowymi, konsolowymi, społecznościowymi, mobilnymi, przeglądarkowymi, planszowymi, karcianymi i wszelkimi innymi
fascynację nowymi technologiami
doświadczenie biznesowe lub w pracy z klientem
umiejętności prezentacyjne

Co oferujemy?

pracę nad ciekawymi projektami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
atrakcyjne wynagrodzenie — adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności
elastyczne godziny pracy
indywidualny program szkoleń
pakiet prywatnej opieki medycznej
nieograniczony dostęp do kompleksu rekreacyjnego
kartę MultiSport (MultiActive lub MultiSport Premium)
pracę w miłym, kreatywnym zespole
słodkości w każdy piątek

Uprzejmie prosimy o przesłanie CV , LM za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.