SZUKAJ

Junior media planner&buyer

14-11-2015

Golden Ad Sp. z o.o.

Warszawa

GoldenAd Sp. z o.o. jest agencją reklamy internetowej. Wyrośliśmy z ClickHouse - agencji marketingu 360 stopni, posiadającej w swoim portfolio wiele znanych brandów z rynku lokalnego jak i globalnego.
Aktualnie poszukujemy osoby odpowiedzialnej za zakup mediów na stanowisko:

Wymagania

• zainteresowania reklamą online i rynkiem mediów,
• podstawowej znajomości narzędzi reklamy internetowej,
• komunikatywności,
• kreatywności,
• zaangażowania,
• dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel i Power Point).

Obowiązki

• analiza zapytań i udział w planowaniu kampanii online,
• odpowiedzialność za zakup mediów,
• kontrola realizacji kampanii online,
• przygotowywanie podsumowań kampanii,
• rozliczanie kampanii,
• kontakty z obecnymi dostawcami mediów i aktywne pozyskiwanie nowych,
• negocjacje warunków współpracy,
• tworzenie i uzupełnianie baz danych,
• współpraca z działem traffic i działem sprzedaży.

Oferujemy

• niezbędne narzędzia pracy,
• pracę pełną wyzwań,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• satysfakcjonującą ofertę zatrudnienia adekwatną do doświadczenia i osiągnięć,
• dobrą lokalizację (blisko metra)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz, w temacie dodając nr ref MPB/GAD/10

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.