Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Praktykant/-ka ds. rekrutacji

17-11-2015

HAYS Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Freelancer

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 239 biur w 33 krajach, w których łącznie pracuje ponad 5000 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura HAYS zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie.

Nasz wrocławski zespół poszukuje osoby zainteresowanej zdobywaniem pierwszych doświadczeń zawodowych. W związku z tym poszukujemy:

Praktykanta/ki ds. Rekrutacji

Nauczysz się jak aktywnie poszukiwać odpowiednich Kandydatów, prowadzić wstępne rozmowy
z Kandydatami, pisać raporty po spotkaniach (w języku angielskim) i realizować bieżące zadania administracyjne. Twoje zaangażowanie będzie miało realny wpływ na sukcesy całego zespołu.

Oczekujemy od Ciebie co najmniej bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, zainteresowania tematyką rekrutacji, kreatywności, motywacji do działania i uczenia się nowych rzeczy. Znajomość dodatkowego języka obcego będzie ogromnym plusem.
Oferujemy możliwość odbycia bezpłatnych, 3-miesięcznych praktyk (minimum 30h tygodniowo
- od poniedziałku do piątku). Gwarantujemy pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole specjalistów. Istnieje możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu praktyk.

Prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!
Aplikację z numerem referencyjnym .: 1009766 wyślij za pomocą przycisku
Aplikuj teraz


Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!