SZUKAJ

Inżynier chemik

17-11-2015

Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o.

Topola Królewska

Przedsiębiorstwo inżyniersko-produkcyjne, lider środkowoeuropejski w branży akcesoriów do budowy rozdzielni i instalacji elektrycznych, eksportujący do blisko 50 krajów świata, poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier chemik (k/m)

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne - chemiczne,
- Umiejętność prowadzenia analiz chemicznych,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
- stabilną i ciekawą pracę na pełny etat
- możliwość rozwoju zawodowego

Zadania na stanowisku:
- kontrola jakościowa wytwarzanych wyrobów,
- nadzorowanie procesów galwanicznych
- przeprowadzanie analiz chemicznych (kąpieli galwanicznych)

Prześlij proszę aplikację (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Pamiętaj załączyć klauzulę o ochronie danych osobowych. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska bądź działu w którym praca najbardziej Cię interesuje. Może czekamy właśnie na Ciebie!