SZUKAJ

Web Developer

19-11-2015

Talent Solution

Poznań

Dla rozpoznawalnej agencji reklamowej z Poznania poszukuję obecnie

Web Developera. (k/m)

Poniżej załączam szczegóły oferty:

1. Obowiązki :
• analiza wymagań, projektowanie, testowanie oraz wdrażanie oprogramowania,
• programowanie wizualnej części aplikacji i stron internetowych w oparciu o istniejący lub tworzony równolegle backend,
• tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej

2. Wymagania :
• programowanie frontend HTML, CSS i Javascript, integracja z popularnymi platformami open source
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• ciekawe portfolio zrealizowanych projektów,
• umiejętność pracy w zespole, systematyczność, dokładność i zaangażowanie,
• wiedza z zakresu rozwiązań i trendów internetowych,
• język angielski na poziomie komunikatywnym

3. Oferta :
• atrakcyjne wynagrodzenie
• przyjemną atmosferę pracy
• możliwość korzystania z nowoczesnych technologii

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV + LM za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.