SZUKAJ

UX/UI Designer

20-11-2015

HCEWW

Warszawa

HCEWW świadczy usługi biznesowe w wielu językach dla klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie zaawansowanych rekrutacji dla branż: IT, farmacja, logistyka, obsługa klienta, e-commerce, finanse, przemysł, HR. Od lat dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali rekomendacje najlepszych specjalistów.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania:

min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
wiedza o technologiach budowania serwisów i aplikacji;
umiejętność tworzenia makiet;
znajomość zagadnień UX/UI;
podstawowa wiedza psychologiczna;
kreatywność.

Obowiązki:

bliska i aktywna współpraca z programistami;
analiza danych, ruchów i zachowań użytkowników;
czynny udział w realizacji stron internetowych.

Oferujemy:

wynagrodzenie do ustalenia;
pracę w stabilnej firmie;
zespół młodych ludzi pełnych pozytywnej energii;
udział w projektach dających dużo satysfakcji;
możliwości rozwoju;
autonomię w działaniu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.