SZUKAJ

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU

21-11-2015

Agrolok

Golub-Dobrzyń

Pełny etat

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

PRACOWNIKA DZIAŁU MARKETINGU

odpowiedzialnego m. in. za pisanie i redagowanie tekstów prasowych

Obowiązki:

- opracowywanie opisów produktów wystawianych w sklepie internetowym
- redagowanie artykułów informacyjnych i poradniczych
- wykonywanie korekty edytorskiej

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci dziennikarstwa lub filologii polskiej)
- sprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie
- praktyczna znajomość prawa autorskiego i prasowego
- doświadczenie w zawodzie redaktora, dziennikarza
lub copywritera będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

- umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
- aktywny udział w pracach działu marketingu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.