SZUKAJ

Specjalista ds. Logistyki

21-11-2015

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o.

Tychy

Pełny etat

Lear Corporation w Tychach poszukuje:

Wymagania

wykształcenie min. średnie, preferowane ekonomiczne lub techniczne (Transport / Logistyka)
minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
umiejętność analitycznego myślenia
dobra znajomość języka angielskiego
mile widziana znajomość języka niemieckiego
sprawne posługiwanie się pakietem MsOffice
mile widziane ukończone szkolenia z zakresu: przepływu materiału, zarządzania zapasami, BPCS, Kanban, planowanie produkcji, harmonogramowanie zamówień, gospodarki magazynowej, znajomość podstawowych zagadnień z zakresu PFMEA, 5S, ISO/TS, BPCS
gotowość do podróży służbowych

Zadania

Kontakt z dostawcami i klientami
Wysyłanie przewidywań, zamówień, kontrola dostawców,
Przygotowanie planów produkcyjnych,
Przygotowanie dokumentacji związanej z organizacją wysyłek do klienta
Nadzorowanie terminowości dostaw do klienta
Wprowadzanie danych do programów Korporacyjnych (np. BPCS)

Oferujemy

możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zróżnicowanych procesach i technologiach;
pracę w międzynarodowym środowisku;
możliwość ciągłego rozwoju.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.