ga('create', 'UA-49505243-1'); ga('require', 'linkid', 'linkid.js'); ga('send', 'pageview'); var _gaq = _gaq || []; var pluginUrl = '//www.google-analytics.com/plugins/ga/inpage_linkid.js'; _gaq.push(['_require', 'inpage_linkid', pluginUrl]); _gaq.push(['_setAccount', 'UA-49505243-1']); _gaq.push(['_trackPageview']);
SZUKAJ

Asystent ds. Komunikacji Wewnętrznej i Marketingu

21-11-2015

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta innowacyjnej firmy produkującej materiały budowlane wysokiej jakości poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

•zarządzanie wewnętrznym obiegiem informacji,
•przeprowadzanie wywiadów z pracownikami firmy,
•redagowanie i aktualizacja tekstów dotyczących spraw wewnętrznych pracowników firmy,
•współpraca z Działem Marketingu,
•kompleksowa organizacja eventów wewnętrznych i spotkań,
•orientowanie się w potrzebach szkoleniowych pracowników firmy.

Wymagania:

•doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 1 rok,
•doświadczenie w redagowaniu i pisaniu tekstów,
•wykształcenie wyższe/ student ostatnich lat na kierunku marketing lub pokrewne,
•biegła znajomość języka angielskiego,
•lekkie pióro,
•bardzo dobra organizacja pracy,
•umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
•komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
•pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

•umowę o pracę na zastępstwo na rok z ewentualną możliwością jej przedłużenia,
•możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,
•atrakcyjne warunki zatrudnienia,
•lokalizacja: Warszawa Targówek.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).