SZUKAJ

Specjalista ds. Marketingu

24-11-2015

Laboratorium Analiz Kosmetycznych NOVA s.c.

Niepołomice

Laboratorium Analiz Kosmetycznych „NOVA” powstało w 2011 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku.

Laboratorium wyposażone jest w najwyższej jakości urządzenia, w związku z czym jesteśmy w stanie świadczyć usługi dla najbardziej wymagających klientów. W celu powiększenia swoich możliwości badawczo-pomiarowych, cały czas prowadzone są inwestycje w nowoczesny sprzęt.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców oraz urządzeń. Poszukujemy:

Specjalisty ds. Marketingu

Oczekiwania wobec kandydata:

wykształcenie wyższe (marketing, reklama, PR);
doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok;
znajomość narzędzi marketingowych wykorzystywanych w Internecie;
wiedza związana z tematyką e-marketing/e-commerce;
dobra znajomość obsługi komputera;
umiejętność pisania i redagowania tekstów, haseł reklamowych;
znajomość języka angielskiego;
kreatywność;
komunikatywność oraz kultura osobista;
umiejętność samodzielnej pracy oraz wyznaczania i realizacji celów.

Opis stanowiska:

wdrażanie strategii z zakresu marketingu, promocji i reklamy produktów;
współpraca z Działem Sprzedaży oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie działań marketingowych i promocyjnych;
pomoc w opracowywaniu strategii marek własnych oraz ich wdrażanie;
kreowanie wizerunku firmy;
reprezentowanie firmy na branżowych imprezach, targach, konferencjach;
współudział w tworzeniu nowych narzędzi i rozwiązań marketingowych, promocyjnych, reklamowych;
śledzenie i analiza efektywności kampanii reklamowych;
redagowanie i publikacja tekstów reklamowych;
dobór mediów i stała optymalizacja prowadzonych kampanii;
badanie rynku i działań konkurencji.

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
prace w zgranym zespole;
szansę zdobycia doświadczenia.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.