SZUKAJ

SPECJALISTA DS. IT

24-11-2015

Legend HR Advisors

Kraków

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. IT

województwo:małopolskie,opolskie, śląskie

Zakres obowiązków:

Programowanie i wdrażanie aplikacji w obszarze inżynierii systemów IT (m.in.: ERP, bazy danych, systemy produkcyjne i okołoprodukcyjne, administracyjne)
Wsparcie produkcji i innych działów, rozwiązywanie i dokumentowanie problemów technicznych
Obsługa zdarzeń, incydentów i problemów w systemach IT
Przestrzeganie przyjętych polityk i zasad bezpieczeństwa IT, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa oraz ochrony danych osobowych
Terminowe wykonywanie zadań
Przestrzeganie procedur kontroli wewnętrznej
Przestrzeganie przyjętych procedur zarządzania zmianą
Administracja aplikacji wykorzystywanych w firmie

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne
Minimum dwuletnie doświadczenie w IT
Dobra znajomość środowiska NET, doświadczenie w programowaniu w językach C#, VB.NET
Dobra znajomość baz danych Oracle 9iR2, 11g oraz języków SQL, PL/SQL
Certyfikaty OCA/ OCP będą dodatkowym atutem
Dobra znajomość j. angielskiego
Gotowość do zamieszkania w okolicach Gliwic

Nasz Klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.