SZUKAJ

Marketing and Event Specialist

24-11-2015

Trade Media International Sp. z o.o.

Warszawa

Wydawnictwo Trade Media International, firma działająca na rynkach wydawniczym i internetowym, czołowy wydawca licencjonowanych czasopism branżowych w Polsce związanych z ogólnie pojętą produkcją przemysłową oraz budownictwem, właściciel kilku opiniotwórczych serwisów oraz organizator specjalistycznych seminariów branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

Wsparcie dla Działu Marketingu w organizowaniu seminariów i wydarzeń branżowych;
Współpraca i bartery z organizatorami innych wydarzeń branżowych i mediami;
Obsługa i zarządzanie systemem obsługi klienta CRM;
Śledzenie trendów na rynku eventowym, najnowszych rozwiązań marketingowych;
Przygotowanie materiałów marketingowych do promowania eventów oraz materiałów wspierających sprzedaż;
Zdobywanie i informowanie potencjalnych klientów o produktach wydawnictwa.

Wymagania

Wykształcenie wyższe;
1-2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
Doskonałe zarządzanie czasem pracy;
Umiejętność prowadzenia korespondencji oraz rozmów z klientami;
Znajomość języka angielskiego mile widziana;
Inicjatywa, kreatywność;
Dążenie do osiągnięcia zamierzonych celów;
Wysoka kultura osobista i komunikatywność;
Punktualność i terminowość;
Miele widziana znajomość branży przemysłowej/produkcyjnej.

Oferujemy

Pracę pełną wyzwań;
Stanie się członkiem firmy o ugruntowanej pozycji na rynku wydawniczym w Polsce;
Współpracowanie z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach;
Możliwości rozwoju w miejscu, gdzie wykorzystuje się potencjał i zalety pracownika;
Profesjonalne treningi i szkolenia;
Dynamiczne miejsce pracy o wysokiej kulturze;
Miłą atmosferę w pracy.

W Trade Media International kieruje nami pasja w życiu zawodowym i prywatnym.
Stwarzamy pozytywną atmosferę dla owocnej współpracy.
Inwestujemy w ludzi, w ich szkolenia i rozwój.
Wierzymy w ludzi zmotywowanych i zaangażowanych, pragnących się rozwijać.

Dołącz do nas i z nami osiągaj sukces!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.