SZUKAJ

Specjalista ds. PR

24-11-2015

eMediator

Gliwice

Grupę eMediator tworzą firmy świadczące wysokiej jakości usługi w branży finansowej, windykacyjnej, prawnej i afiliacyjnej.
Dzięki stałej współpracy specjalistów z różnych dziedzin, posiadających szeroką wiedzę oraz doświadczenie, możliwa jest płynna wymiana informacji i pomysłów, skutkująca zupełnie nowymi, ciekawymi rozwiązaniami. Grupa eMediator to przede wszystkim ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem oddają się swojej pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

• minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: dziennikarstwo, public relations, polonistyka
• swoboda w posługiwaniu się językiem branżowym na potrzeby tworzenia notatek prasowych i artykułów eksperckich
• wiedza merytoryczna z zakresu PR, wiedza ogólna na temat życia społecznego i biznesowego
• umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej wg wyznaczonych celów
• umiejętność wystąpień publicznych
• doskonałe umiejętności komunikacyjne
• samodzielność, odpowiedzialność i samodyscyplina
• zaangażowanie, pasja i determinacja w działaniu
• skrupulatność w trakcie realizowania powierzonych zadań

Obowiązki

• tworzenie i aktualizacja baz mediów i klientów firmy
• opracowywanie listów, pism okolicznościowych i notek prasowych
• wdrażanie strategii wizerunkowych spółek
• działania sponsoringowe
• utrzymywanie stałych relacji z mediami, z władzami lokalnymi, ośrodkami naukowymi, itp
• przygotowywanie materiałów informacyjnych, folderów i ulotek oraz informacyjnych materiałów wewnętrznych.
• wsparcie organizacyjne eventów organizowanych w firmie
• dbałość o relacje inwestorskie
• nadzór nad standardami
• tworzenie marek i brandów oraz monitoring brandów
• analiza planowanych konferencji oraz tworzonych rankingów, istotnych z punku widzenia spółek
• nadzór nad spójnością Corporate Identity
• dbałość o jakość obsługi klientów