SZUKAJ

Redaktor online

27-11-2015

Blasting News

Warszawa

Blasting News to w niezależny i globalny magazyn online, publikujący codziennie artykuły przygotowane przez reporterow z całego świata, zwanych Blasters. Blasting News dąży do przebudowy tradycyjnego dziennikarstwa, proponując oddolny, wyspecjalizowany system informacyjny, oparty na crowdsourcingu i najnowszych technologiach stosowanych w mediach internetowych. Magazyn Blasting News, obecnie z siedzibą w Szwajcarii i biurem satelitarnym w Londynie, powstał we Włoszech w 2013 roku. Blasting News jest obecny w 34 krajach i dostępny w 24 językach.

Stanowisko Redaktor online - Senior Blaster

Główne zadania

Monitorowanie najnowszych wydarzeń oraz pisanie autorskich newsów.
Redagowanie i publikowanie artykułów nadsyłanych przez Junior Blasters.
Promowanie artykułów w social media
Wsparcie i realizacja działań w obszarze digital marketing.
Kompetencje i doświadczenie

Doskonała znajomość rynku nowych mediów oraz zamiłowanie do dziennikarstwa społecznego
Nienaganna znajomość języka polskiego
Doświadczenie w realizowaniu kampanii w mediach społecznościowych będzie plusem
Umiejętność pisania artykułów pod kątem pozycjonowania
Umiejętności przedsiębiorcze, otwartość na innowacje
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i lekkie pióro
Warunki współpracy

Miejsce pracy: praca zdalna.

Czas pracy: elastyczne godziny. Senior Blaster może pracować na pełny etat lub pół etatu.

Wynagrodzenie

Ilości napisanych artykułów i ilości odwiedzin unikalnych użytkowników
Ilości sprawdzonych artykułów (odrzuconych, odesłanych do autora i opublikowanych)
Od momentu opublikowania artykułu przez kolejne 30 dni zliczane są odwiedziny unikalnych użytkowników – im więcej czytelników tym więcej ląduje na Twoim koncie
Wynagrodzenie wypłacane w €uro
Skalę wynagrodzenia można sprawdzić na stronie głównej Blasting News www.blastingnews.com w zakładce „compensation”
Proces rekrutacji

Odwiedź stronę główną Blasting News www.blastingnews.com i zarejestruj się za pomocą formularza lub danych z Facebooka
Po zakończeniu rejestracji, akceptując regulamin, prosimy o przygotowanie i opublikowanie dwóch artykułów.

Następnie prosimy o przesłanie CV oraz załączenie linków do opublikowanych artykułów lub dodanie ich w załączniku.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami poprzez przycisk APLIKUJ Teraz

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Blasting Sagl z siedzibą w Szwajcarii, via Livio 14, 6530 Chiasso."