Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Marketing Communications Manager

27-11-2015

HAYS Poland Sp. z o.o.

Warszawa

Pełny etat

Naszym Klientem jest importer dynamicznie się rozwijającej marki samochodów. W imieniu klienta poszukujemy osoby na stanowisko Marketing Communications Manager dla flagowego dealerstwa w Warszawie.


Twoje następne stanowisko

Marketing Communications Manager będzie kompleksowo odpowiedzialny za koordynację wszystkich działań marketingowych dla dealerstwa. Stanowisko jest samodzielne, nie ma pod sobą zespołu. Do zadań nowozatrudnionej osoby będzie należało: dostosowywanie do warunków lokalnych centralnych inicjatyw marketingowych oraz ich koordynacja, opracowywanie koncepcji akcji lokalnych, współpraca z agencją marketingową, koordynowanie działań marketingowych w Internecie, nadzorowanie produkcji materiałów marketingowych, organizacja eventów.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osoby z co najmniej 3 - 5 letnim doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu działań marketingowych: marketing internetowy, akcje promocyjne, organizacja eventów, współpraca z agencją. Poszukujemy osób o bardzo dobrych kompetencjach organizacyjnych oraz komunikacyjnych, dynamicznych i kreatywnych. Bardzo dobra znajomość j. angielskiego jest warunkiem koniecznym.


Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje samodzielną pracę we flagowym dealerstwie marki premium w Polsce, możliwość realizacji własnych pomysłów, pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku.


Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!