SZUKAJ

Specjalista ds. sieci relacji

27-11-2015

OTTIMA plus Sp. z o.o.

Katowice

Pół etatu

OTTIMA plus Sp. z o.o. od kilkunastu lat wskazuje przedsiębiorstwom kierunki rozwoju w zakresie transportu kolejowego, systemów zarządzania, ekonomii oraz marketingu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. sieci relacji (1/2 etatu)

Zakres obowiązków:

Koordynowanie prac związanych z obsługą projektu,
Prowadzenie dokumentacji projektowej,
Realizacja działań marketingowych w ramach realizowanego projektu,
Organizacja spotkań branżowych, konferencji,
Wsparcie zespołu w procesach realizacji projektów.

Wymagania:

Wykształcenie minimum wyższe licencjackie ,
Znajomość zasad realizacji projektów dofinansowanych ze środków unijnych,
Umiejętność pracy w zespole,
Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
Umiejętność pracy pod presją czasu,
Kreatywność, zaangażowanie,
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Umowa o pracę
Elastyczny grafik

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.