SZUKAJ

Dyrektor Finansowy

27-11-2015

ASC Workers

Świebodzice

Pełny etat

Firma ASC Workers poszukuje kandydata na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

- Odpowiedzialność za płynność i politykę finansową (planowanie przepływów, zarządzanie centrami kosztowymi);
- Przygotowywanie budżetów finansowych;
- Kontrola kosztów działów i ich odchyleń od budżetu;
- Odpowiedzialność za zabezpieczanie ryzyka finansowego;
- Współpraca z bankami, organami podatkowymi oraz innymi instytucjami zewnętrznymi;
- Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy;
- Analiza dokumentów księgowych, bilansów, analiza kosztów, zysków i strat i raportowanie sytuacji finansowych do zarządu;
- Odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej;
- Optymalizacja struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego;
- Ocena projektów inwestycyjnych;
- Nadzór nad działalnością działu księgowości;
- Współtworzenie systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem.

WYMAGANIA:

- Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami;
- Wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej, przepisów podatkowych;
- Wykształcenie wyższe (finanse/ekonomia);
- Zaawansowane umiejętności analityczne;
- Komunikatywność , umiejętność kreowania pozytywnych relacji w zespole;
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie - stawiamy na długoterminową współpracę;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Pracę w młodym zespole nastawionym na sukces;
- Samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań;
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
- Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.