SZUKAJ

Dyrektor Zespołu Sprzedaży

27-11-2015

Tax Care S.A.

Łódź

Tax Care to marka, która powstała w 2009 roku, by wspierać przedsiębiorców takich jak Ty – w prowadzeniu księgowości, rachunków, doradzać w sprawach podatkowych i urzędowych. Naszym klientom zapewniamy pełne doradztwo w funkcjonowaniu i rozwoju prowadzonego biznesu. Od założenia firmy do znalezienia najlepszych ofert i źródeł finansowania bieżącej działalności i planowanych inwestycji.

Opis stanowiska:

rekrutacja i rozwój zespołu doradców finansowych,
budowanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami,
odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych podległego oddziału,
zarządzanie zespołem mobilnej sieci sprzedaży.

Wymagania:

doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów finansowych przeznaczonych dla różnych segmentów Klientów,
doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu będzie dodatkowym atutem,
wykształcenie wyższe,
orientacja na osiąganie celów i samodzielność w realizacji zadań,
bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

możliwość uzyskania najwyższych zarobków w branży,
szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się spółce,
partnerską kulturę organizacji,
bogaty pakiet benefitów.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.