SZUKAJ

Specjalista ds. E-Marketingu

27-11-2015

PRO-Search

Rzeszów

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży IT poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

Koordynacja SEM i SEO
Administrowanie firmowymi serwisami on-line
Prowadzenie kampanii e-marketingowych (kampanie reklamowe, mailingi, newslettery)
Podejmowanie działań mających na celu poznanie potrzeb klientów i dostosowanie strategii sprzedażowych
Proponowanie działań marketingowo-promocyjnych w Internecie
Analiza trendów sprzedażowych
Analiza działań konkurencji i ciągłe badanie rynku
Tworzenie kompleksowych raportów z kampanii marketingowych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe
Doświadczenie w obszarze e-marketingu oraz social marketingu
Wiedza na temat rynku E-Commerce
Bardzo dobra znajomość analityki internetowej, Google AdWords oraz E-Mail Marketingu
Umiejętności tworzenia tekstów na potrzeby kampanii reklamowych
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
Mile widziana znajomość narzędzi Google Webmaster Tools, Google Tag Manager, znajomość HTML i CSS

Oferujemy:

Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne
Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dostęp do szkoleń, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów pracy
Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.