SZUKAJ

BRAND MANAGER

27-11-2015

POLLUX Sp. z o. o.

Warszawa

POLLUX Sp. z o. o., wyłączny dystrybutor kosmetyków selektywnych
SENSAI, ISSEY MIYAKE, ELIE SAAB, NARCISO RODRIGUEZ,
JEAN PAUL GAULTIER, MAVALA w związku z rozszerzeniem asortymentu
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Budowanie wizerunku marki
Realizacja planów marketingowych i PR marki
Sporządzanie dokumentów, raportów i tłumaczeń
Prowadzenie korespondencji w języku obcym
Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie
Znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego
Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)
Zdolności organizacyjne, samodzielność, dokładność
Komunikatywność, odpowiedzialność
Zaangażowanie i pozytywne nastawienie
Nastawienie na sukces, realizację celów i osiąganie wyników
Doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z zaznaczeniem numeru referencyjnego klikając poniższy przycisk APLIKUJ TERAZ

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.