SZUKAJ

Specjalista / Specjalistka ds. Księgowości

28-11-2015

Transformacja HR

Biskupice Podgórne

Naszym Klientem jest znany producent podzespołów elektronicznych, firma z kapitałem zagranicznym. Do swojej fabryki w okolicach Wrocławia pracodawca pilnie poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Księgowości
Nr ref.: 15_11/10/SK/LI

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków:
• przygotowanie dokumentów księgowych
• bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych
• zapewnienie zgodności danych, uzgadnianie kont bilansowych
• kontrola poprawnego księgowania prowadzonych przez firmę operacji finansowych
• przygotowanie danych do przelewów bankowych
• przygotowanie raportów okresowych oraz sprawozdań
• udział w procesie zamknięć okresów księgowych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki: Finanse, Rachunkowość, Księgowość)
• minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• dobra znajomość programu MS Excel
• doświadczenie w pracy z systemem SAP
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w pracy
• dokładność, dbałość o szczegóły.

Pracodawca oferuje:

• stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej
• możliwości szkolenia i rozwoju zawodowego
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji
• pakiet świadczeń socjalnych
• przyjazną atmosferę pracy.

Zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego w języku angielskim. Aplikacje przyjmujemy do 4.12.2015.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli wraz z podpisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Zapewniamy całkowitą dyskrecję.