SZUKAJ

Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji Personalnej

30-11-2015

Human & Hunter

Częstochowa

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego biura poszukujemy osoby gotowej objąć stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:

W roli Specjalisty ds. Rekrutacji i Administracji Personalnej
Twoim głównym zadaniem będzie prowadzenie projektów rekrutacyjnych, oraz administrowanie sprawami pracowniczymi wraz ze sporządzaniem listy płac pracowników tymczasowych. Praca samodzielna, w okresie próbnym przy wsparciu Specjalisty ds. Rekrutacji, w zależności od poziomu Twoich dotychczasowych doświadczeń.

Zadania:

• Administrowanie spraw pracowniczych,
• Sporządzanie listy płac pracowników tymczasowych,
• Naliczanie wynagrodzeń pracowników tymczasowych,
• Udział w interesujących projektach z obszaru HR/płac,
• Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
• Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z naliczaniem wynagrodzeń, aspektami płacowymi oraz rekrutacją pracowników,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel),
• Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Umiejętność analitycznego myślenia,
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• Precyzyjność, sumienność, zorientowanie na wyniki,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie,
• Możliwość rozwoju oraz poszerzania kompetencji zawodowych w dziedzinie kadr i płac oraz rekrutacji pracowników,
• Pakiet szkoleń wewnętrznych, rozwój w obszarze HR,
• Stabilne warunki zatrudnienia.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz, w temacie dodając Nr ref.: SRAP/EC/Ł

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.