SZUKAJ

Specjalista ds. PR

30-11-2015

People Sp.z o.o.

Warszawa

Dla naszego Klienta – lidera na rynku finansowym poszukujemy osoby na stanowisko:

Rodzaj pracy: umowa o pracę na zastępstwo (wstępnie na pół roku)

Zakres obowiązków:

Realizowanie strategii public relations oraz komunikacji zewnętrznej zgodnie z przyjętymi założeniami,
Wsparcie przy bieżących projektach związanych z promocją wizerunku firmy oraz tworzenie materiałów z zakresu kształtowania wizerunku pracodawcy,
Tworzenie i redagowanie tekstów, artykułów, komunikatów prasowych
(w języku polskim i angielskim),
Wsparcie w obszarze media relations,
Opracowywanie tekstów do kanałów wewnętrznych firmy,
Wsparcie organizacyjne eventów organizowanych w firmie.

Wymagania:

Minimum kilkuletnie doświadczenie w branży PR (w agencjach PR lub działach PR dużych instytucji lub firm,
Znajomość rynku mediowego oraz zagadnień i narzędzi PR,
Wykształcenie wyższe,
Biegła znajomość języka angielskiego (codzienna praca w języku angielskim),
Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (PowerPoint, Excel),
Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność i operatywność w działaniu,
Duże zaangażowanie, kreatywność,
Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i kultury osobistej.

Oferujemy:

Umowa o pracę – zatrudnienie zewnętrzne,
Możliwość pracy w instytucji wiodącej na rynku finansowym,
Dużą samodzielność w pracy,
Ambitne wyzwania,
Benefity pozapłacowe,
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Dodatkowe informacje: People Sp.z o.o. Al. Niepodległości 18; 02-653 Warszawa
Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 403