SZUKAJ

Menedżer ds. Marketingu Usług Finansowych i Handlowych

30-11-2015

Carrefour

Warszawa

Carrefour jest liderem wielkiej dystrybucji w Europie. Pod naszym szyldem działa obecnie w Polsce ponad 700 sklepów w różnych formatach, jesteśmy także właścicielem i zarządcą centrów handlowych. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób. Dążąc do podniesienia jakości życia klientów i konsumentów, Carrefour Polska realizuje strategię odpowiedzialnego biznesu. Kluczowym elementem strategii firmy jest również odpowiedzialne podejście do pracowników. W tym celu firma wdrożyła Politykę Różnorodności. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

prowadzenie i wdrażanie planu emisji kampanii reklamowych;
koordynowanie i akceptowanie kampanii promocyjnych w sklepach;
tworzenie i koordynowanie procesu akceptacji regulaminów i procedur promocji;
przygotowywanie i wprowadzanie treści promocyjnych dla kanału online;
współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie tworzenia materiałów komunikacyjnych (radio, telewizja, materiały POS);
współpraca z drukarnią dot. koordynowania prac związanych z drukiem materiałów marketingowych;
opracowanie i wdrażanie standardów merchandisingowych;
zamawianie ubrań dla pracowników Usług Finansowych Carrefour;
wsparcie działu sprzedaży m. in. poprzez opracowywanie standardów w zakresie obsługi klienta;
współpraca z działem komunikacji wewnętrznej w zakresie przygotowywania tekstów promocyjnych dla pracowników Carrefour;
przygotowywanie prezentacji marketingowych;
monitorowanie i analiza działań konkurencji.

Wymagania:

min. 1 rok doświadczenia w pracy w Dziale Marketingu lub Sprzedaży;
wykształcenie wyższe, preferowane kierunki studiów: marketing, ekonomia, zarządzanie;
doświadczenie we współpracy z agencją reklamową, agencją online;
doświadczenie w zarządzaniu budżetem marketingowym;
bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
doświadczenie w prowadzeniu kilku projektów jednocześnie;
bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy;
wysokie zaangażowanie w realizację założonego celu;
samodzielność i kreatywność w działaniu;
bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne;
umiejętność pracy w zespole;
umiejętność pracy pod presją czasu;
bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point).

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie odpowiedzialnej społecznie, działającej w oparciu o najwyższe standardy;
możliwość zatrudnienia w różnych obiektach handlowych na terenie całej Polski;
pracę w firmie, w której każdy ma równe szanse rozwoju spośród wielu oferowanych przez nas zawodów;
dynamiczną pracę w gronie specjalistów;
bogatą ofertę szkoleń specjalistycznych;
szeroki pakiet ubezpieczeń na życie dla pracowników oraz ich rodzin na atrakcyjnych warunkach;
bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.