ga('create', 'UA-49505243-1'); ga('require', 'linkid', 'linkid.js'); ga('send', 'pageview'); var _gaq = _gaq || []; var pluginUrl = '//www.google-analytics.com/plugins/ga/inpage_linkid.js'; _gaq.push(['_require', 'inpage_linkid', pluginUrl]); _gaq.push(['_setAccount', 'UA-49505243-1']); _gaq.push(['_trackPageview']);
Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Regionalny Specjalista ds. Rozliczeń

30-11-2015

Jeronimo Martins Polska

Sieradź

Pełny etat

Jeronimo Martins Polska rozpoczęło działalność w 1995 roku, pod nazwą Jeronimo Martins Dystrybucja. W tym samym roku zaczęły też powstawać pierwsze sklepy sieci Biedronka, choć początkowo nie był to jedyny obszar działalności JM w naszym kraju. Firma była także właścicielem hipermarketów Jumbo oraz sieci Eurocash. Z czasem zapadła jednak decyzja o skupieniu się na jednym biznesie – sieci sklepów Biedronka.


Regionalny Specjalista ds. RozliczeńOpis zadań:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
analizę wyników sklepów regionu pod kątem sprzedaży, kosztów oraz strat, przygotowanie analizy i raportów na polecenie przełożonego, ścisłą współpracę z działami w regionie oraz z Działem Księgowości dla zapewnienia prawidłowej ewidencji środków trwałych, dostarczenie do Działu Księgowości dokumentów wymaganych do zapewnienia prawidłowej ewidencji środków trwałych, zawartej w procedurach, koordynację zadań w ramach inwentaryzacji środków trwałych dla sklepów, DC, Centrali Regionu oraz Magazynów Zewnętrznych w zakresie przypisanym przez Dział Księgowości, tworzenie kontraktów, zamówień i potwierdzenia wykonywania usług, współpracę z innymi działami centrali spółki i działami regionalnymi w zakresie wspierania poprawności przebiegu procesów dotyczących danego regionu oraz wspieranie innych działów w rozwiązywaniu zgłaszanych problemów, archiwizację dokumentów.

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe, minimum średnie
dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel
znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
zdolność analitycznego myślenia
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
skrupulatność oraz dokładność

Oferujemy:

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
umowę o pracę, stabilność zatrudnienia
możliwość rozwoju zawodowego i osobistegoZainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz, w temacie dodając nr ref JMD10166

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!