SZUKAJ

Specjalista ds. HelpDesk ERP ze znajomością SQL

30-11-2015

Inter Cars S.A.

Warszawa

Pełny etat

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

• Obsługa zgłoszeń w aplikacji helpdeskowej w zakresie systemów ERP
• Rozwiązywanie problemów użytkowników związanych z systemami ERP
• Analiza i grupowanie powtarzających się incydentów w celu znalezienia źródła problemu
• Analiza przyczyn powstania problemów powodujących nieprawidłowe działanie aplikacji przygotowanie odpowiednich procedur; koordynowanie naprawy błędów
• Testowanie zmian oraz nowości na środowiskach testowych zgodnie z założeniami dokumentacji projektowej
• Realizacja zdań analityczno - developerskich z wykorzystaniem języka SQL i PL/SQL
• Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie zgłoszenia błędów i awarii dot. oprogramowania ERP
• Prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie zmian oraz nowości w funkcjonalnościach oprogramowania ERP
• Współpraca z pozostałymi Działami IT w ramach realizacji wsparcia dla Użytkowników organizacji APLIKUJĘ

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• znajomość jednego lub kilku obszarów biznesowych: zasady obiegu dokumentów handlowych i magazynowych, sprzedaż, logistyka, finanse, księgowość
• znajomość zagadnień baz danych, w tym znajomości języka SQL, PL/SQL (bezwzględnie wymagane)
• praktyczna umiejętność zastosowania zapytań SQL w relacyjnych bazach danych, raportowania danych bezpośrednio z poziomu bazy danych
• wykształcenie w kierunku informatycznym lub pokrewnym
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• komunikatywność, umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
• chęć do poszerzania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce
• umiejętność analitycznego myślenia
• umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
• umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy

Mile widziane:

• doświadczenie związane z wdrażaniem modułów systemów klasy ERP

KANDYDATOM OFERUJEMY:

• możliwość zdobycia nowych kompetencji i doświadczeń w dziale IT
• pracę w przyjaznym środowisku pracy oraz kultury organizacyjnej
• możliwość szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
• wyzwania i możliwość samorealizacji

Prosimy o dołączenie klauzli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”