SZUKAJ

Marketing Manager/Grafik

30-11-2015

STYX Sp. z o.o.

Warszawa

Jesteśmy jedną z wiodących warszawskich firm, od ponad 20 lat działającą w obszarze rozrywki oraz gastronomii.

W związku z otwarciem nowego miejsca poszukujemy otwartych ludzi, kochających dobrą muzykę i miejski life style.

Marketing Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

udział w budowie strategii marketingowej klubu i koordynacja jej wdrażania,
opracowywanie i realizacja działań promocyjnych i marketingowych,
opracowywanie i produkcja materiałów promocyjnych i reklamowych,
monitoring skuteczności realizowanych projektów i ocena ich efektywności,
monitoring rynku klubowego, analiza konkurencji, trendów i oczekiwań klientów,
tworzenie treści i administracja strony internetowej klubu oraz serwisów społecznościowych,
opracowanie budżetu w ramach zatwierdzonych środków, stała kontrola nad jego realizacją,
współprojektowanie wydarzeń oraz wydarzeń specjalnych.

Wymagania:

znajomość rynku klubowego i aktualnych trendów mile widziana,
min. 2-letnie doświadczenie w obszarze marketingu,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi programów graficznych mile widziana,
znajomość zagadnień marketingowych i PR,
świadomość technologii internetowych i trendów panujących obecnie w internecie,
doświadczenie w kierowaniu projektami reklamowymi, marketingowymi m.in. kampanie reklamowe, współpraca z agencjami reklamowymi, produkcyjnymi, graficznymi,
kreatywność - chęć poszukiwania nowych, niestandardowych rozwiązań,
doskonała organizacja pracy oraz samodzielność w realizacji przydzielonych zadań,
dynamizm w działaniu i nastawienie na rezultaty,
wysoki poziom zdolności interpersonalnych i łatwość komunikacji z osobami na wszystkich szczeblach w organizacji.

Oferujemy:

możliwości rozwoju
pracę w młodym kreatywnym zespole w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
stabilne zatrudnienie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.