Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Art Director

01-12-2015

MOMA s.c.

Katowice

Pełny etat

MOMA s.c. zajmujeme się zintegrowaną komunikacją marketingową. Jesteśmy młodym, kreatywnym i wymagającym zespołem. Poszukujemy pilnie osoby na stanowisko dyrektora artystycznego do współpracy przy prowadzeniu kilku dużych projektów.

Osoba na stanowisku dyrektora artystycznego odpowiada za zarządzanie zespołem kreatywnym, spoczywa na nim dbałość o zapewnienie wysokiej jakości i kreatywności realizowanych projektów. W zakres obowiązków wchodzi definiowanie wymagań klienta, tworzenie koncepcji kreatywnych i ich adaptacji na różne nośniki dla potrzeb kampanii promocyjnych, przygotowywanie makiet i prototypów, projektów graficznych, nadzorowanie pracy zespołu od etapu koncepcji do momentu realizacji.


Wymagamy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji reklamowej (mile widziane)
- bardzo dobrej, popartej doświadczeniem, umiejętności projektowania graficznego na nośniki tradycyjne oraz web i interface design
- dobrej znajomości programów graficznych pakietu Abobe CC
- kreatywności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
- dobrej organizacji pracy, zaangażowania, punktualności
- dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmieZainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!