Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Koordynator Regionalny

01-12-2015

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Łódź

Pełny etat

Nasz Klient to ogólnopolska sieć szkół policealnych, lider w swojej branży, firma z bogatą tradycją, kładąca nacisk na atrakcyjność oferty i wysoką jakość kształcenia, działająca we współpracy z przedstawicielami rynku pracy. W związku z rozwojem struktur w Łodzi firma poszukuje:

Koordynatora RegionalnegoKoordynator będzie odpowiedzialny za rozwój i funkcjonowanie podległych mu filii poprzez nadzór nad realizacją procedur, wdrażanie działań korygujących, motywowanie i ocenę podległego personelu (personel dydaktyczny, administracyjny, marketing), nadzór nad realizacją budżetu filii, współpracę z dostawcami usług, także w zakresie użytkowania pomieszczeń dedykowanych na działalność filii, monitorowanie działań konkurencji, współpracę z działem marketingu, dydaktycznym, z Zarządem firmy.


Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie, warunki i narzędzia pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez szkolenia i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.Wymagania

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w branży edukacyjnej lub szkoleniowej lub inne związane z realizacją planowanego wyniku, w handlu, w marketingu, w zadaniowej organizacji działań
Umiejętność obsługi komputera (Office) i nowoczesnych technik biurowych
Prawo jazdy kat. B, gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całej Polski
Zdolności komunikacyjne, organizacyjne, osobowość lideraZainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!