SZUKAJ

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

01-12-2015

JAGA Temp Sp. z o.o.

Błonie

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Błonie

Zadania:

- kontakt telefoniczny oraz bezpośredni z kandydatami
- prace administracyjne związane z dokumentami
- rekrutacja i selekcja

Wymagania:

- mile widziana osoba z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
- zaangażowanie i wysoka motywacja
- chęć rozwoju
- dokładności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy związanej z rekrutacją
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (docelowo umowa o pracę)
- pracę w systemie 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku
- pracę w młodym energicznym zespole
- możliwość nawiązania stałej współpracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.