SZUKAJ

Graphic Designer

01-12-2015

Artegence Sp. z o.o.

Warszawa

Pełny etat

Artegence poszukuje osoby na stanowisko

Zadania:

- tworzenie layoutów stron internetowych opartych o współczesne trendy
- współpraca przy tworzeniu aplikacji graficznych – projektowanie i tworzenie grafiki dla aplikacji mobilnych – tworzenie landing pages

Czego oczekujemy:

PORTFOLIO, w którym pokażesz nam jak sprawnie poruszasz się w tematyce projektowania graficznego,
- biegłej znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator),
- dobra organizacja pracy i terminowość
- znajomość i podążanie za nowymi trendami w grafice
- chęci do pracy i rozwoju

Co oferujemy:

- stałe zarobki,
- przyjazną atmosferę,
- inspiracje i warunki do rozwoju,
- pracę dla najlepszych marek na polskim rynku

Miejsce pracy: – pełny wymiar godzin w siedzibie firmy w Warszawie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.