SZUKAJ

Asystenta rekrutacji (praca dla studenta)

06-12-2015

Grafton Recruitment

Wrocław

Pół etatu

Grafton Recruitment jest renomowaną Agencją Pracy, działającą na rynku usług od przeszło 30 lat. Jesteśmy jedną z największych w Europie niezależnych firm z 60 biurami w 17 krajach.

Aktualnie do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy studentów/absolwentów zainteresowanych stanowiskiem:

Asystenta rekrutacji

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

aktywne pozyskiwanie kandydatów z rynku w ramach realizowanych procesów rekrutacyjnych
kontakt z kandydatami
współpraca ze zespołem i wspieranie go w zakresie realizowanych zdań
opracowywanie i publikacja ogłoszeń
wsparcie administracyjne biura

Wymagania

dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w miejscu pracy
pierwsze doświadczenie w procesach rekrutacyjnych
wysokie umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na realizację celów
dobra ogranizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu
wykształcenie wyższe

Korzyści

zatrudnienie na umowę zlecenie oraz mozliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
możliwość intensywnego rozwoju zawodowego
zróżnicowany zakres zadań
pracę w kreatywnym, zgranym zespole
atrakcyjny system premiowy + pakiet benefitów

Inne notatki

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.