SZUKAJ

Specjalista administracyjno-prawny

06-12-2015

Solar Pl Sp. z o.o.

Warszawa

Solar PL Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w realizowaniu projektów nowoczesnych instalacji solarnych. Gwarantujemy najwyższą jakość i niezawodność. Renoma i profesjonalizm naszych partnerów – przodujących na świecie producentów, wykonawców instalacji oraz usług towarzyszących – są gwarancją bezproblemowej realizacji projektów.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego mile widziane ekonomiczne lub prawnicze;
- minimum dwuletniego doświadczenia w pracy w działach administracyjno-prawnych w spółkach prawa handlowego lub kancelarii prawnej obsługującej spółki KSH;
- praktycznej wiedzy z zakresu sporządzania umów, aneksów;
- znajomości zagadnień z zakresu funkcjonowania spółek;
- znajomości zagadnień korporacyjnych /KRS, uchwały pełnomocnictwa;
- znajomości zagadnień prawa handlowego i gospodarczego /umowy gospodarcze/.
- biegła znajomość programu Microsoft Excel- warunek konieczny

Wymagania

Główne zadania:
- prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością spółek pracodawcy (ewidencja zezwoleń, monitorowanie wskaźników, protokoły ze spotkań);
- nadzór oraz administrowanie w formie elektronicznej i papierowej dokumentacji spółek pracodawcy;
prowadzenie korespondencji urzędowej i medialnej w porozumieniu z przełożonym.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.