SZUKAJ

Młodszy Specjalista ds. Administracji

06-12-2015

ASM GROUP

Warszawa

Firma ASM GROUP specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Gromadzenie i przetwarzanie danych od Przedstawicieli Regionalnych/Supervisorów firmy
Tworzenie prezentacji na potrzeby Klientów, a także Działu Operacyjnego
Współpraca z Przedstawicielami Regionalnymi/Supervisorami w zakresie egzekucji raportów i zestawień
Końcowe scalanie i analizowanie otrzymanych raportów i zestawień
Zarządzanie systemem kontroli
Organizacja imprez integracyjnych
Pomoc administracyjna w organizacji pracy Działu Operacyjnego

Wymagania:

Biegła umiejętność posługiwania się pakietem Office (zwłaszcza: Excel, PowerPoint) - warunek konieczny
Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok- warunek konieczny
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność analitycznego myślenia oraz posługiwania się danymi liczbowymi
Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz duża samodzielność w działaniu
Mile widziana znajomość tematyki merchandisingowej
Dyspozycyjność do pracy od zaraz

Oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
Stabilne zatrudnienie
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Pracę w młodym, energicznym zespole
Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy: Warszawa - Centrum
Umowę zlecenie lub możliwość współpracy o własną działalność gospodarczą
Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM GROUP, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).