SZUKAJ

Dyrektor Oddziału

06-12-2015

Iteo Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Firma ITEO SP. Z O. O. poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora Oddziału w Bielsku-Białej.

Obowiązki:

- budowanie i zarządzanie zespołem programistów
- organizacja pracy oddziału
- podejmowanie lokalnych działań marketingowych
- sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością oddziału
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

- doświadczenie w programowaniu w jednej z technologii .Net/Java/ObjectiveC/Python
- dobry kontakt w środowisku lokalnych uczelni wyższych
- doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu programistów
- komunikatywność, kreatywność, przedsiębiorczość
- dobra organizacja pracy
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego do komunikacji z klientami zagranicznymi

Oferujemy:

- umowę o pracę/kontrakt managerski
- MacBookpro i dodatkowy monitor
- wsparcie w realizacji powierzonych zadań
- uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach
- pakiet dodatkowych świadczeń

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.