SZUKAJ

Grafik Kreatywny/Art Director

07-12-2015

BRAVE BRAIN S.A.

Kraków

BRAVE BRAIN S.A. Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze marketingowej wiodących marek na polskim rynku. Pracujemy m.in. dla: Polwax, AfiEurope, Kotanyi, Astra Polska, PTC, Grupa Budner i innych.

Zadania:

- udział w tworzeniu kampanii reklamowych dla wybranych klientów,
- projektowanie koncepcji kreatywnych,
- opracowanie identyfikacji wizualnej marek,
- budowanie brandów,
- współpraca z działem obsługi klienta.

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowisku grafik kreatywny lub wyższym związanym z projektowaniem,
- biegła obsługa pakietu Adobe,
- otwartość, kreatywne myślenie, umiejętność współpracy z zespołem,
- dokładność, rzetelność, terminowość,
- duża samodzielność i inicjatywa w działaniu,
- bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

- pracę w zgranym, kreatywnym zespole,
- długoletnią przygodę kreatywną w naszym zespole,
- pracę dla ciekawych marek zarówno polskich jak i zagranicznych,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia + możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV wraz z PORTFOLIO z dopiskiem AD/BB/2015 za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.