SZUKAJ

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Handlu

08-12-2015

mBank S.A.

Szczecin

Każdego dnia ponad 7700 osób urzeczywistnia wizję niepowtarzalnego banku i poprzez kontakty z Klientami wprowadza w życie misję mBanku.
mBank to ludzie pełni pasji, zaangażowania i nieograniczonych pomysłów. Poszukujemy:

Starszego Specjalisty ds. Sprzedaży i Finansowania Handlu

Opis stanowiska

Sprzedaż i akwizycja produktów finansowania handlu wśród klientów i potencjalnych klientów Banku (samodzielna i wraz z siłami sprzedaży)
Identyfikacja i pozyskiwanie potencjalnych klientów w zakresie produktów finansowania handlu na wskazanym obszarze działania
Utrzymywanie relacji z klientami i potencjalnymi klientami na wskazanym obszarze działania (samodzielnie i wraz z siłami sprzedaży)
Przygotowanie i strukturyzacja transakcji

Wymagania

Wykształcenie wyższe (bankowość, finanse, kierunki ekonomiczne)
Znajomość zagadnień ogólnobankowych, związanych z bankowością korporacyjną, finansowania transakcji
Wysokie zdolności zarządzania i budowania relacji
Prawo jazdy kat. B
Język angielski i/lub niemiecki na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwości dalszego rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Szkolenia produktowe i sprzedażowe
Przyjazną atmosferę pracy z poszanowaniem idei
Bardzo atrakcyjny pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.