SZUKAJ

C/C++ Embedded Software Designer M/F

08-12-2015

CPL JOBS Sp. z o.o.

Wrocław

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla Naszego Klienta, Renomowanej, Międzynarodowej Organizacji Poszukujemy Kandydatów Na Stanowisko

Opis Stanowiska

Rozwój i projektowanie oprogramowania wbudowanego;
Praca w międzynarodowych zespołach specjalistów nad ciekawym projektami.

Wymagania

Tytuł magistra lub licencjata informatyki/inżynierii oprogramowania/telekomunikacji/elektroniki lub kierunków pokrewnych;
Bardzo dobra znajomość języków programowania: C lub/i C++;
Doświadczenie z Embedded Linux, Linux QT;
Mile widziana wiedza z zakresu: przetwarzania sygnałów, DSP, Assembler;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego-B2+.

Nasz Klient Oferuje

Atrakcyjne wynagrodzenie;
Pracę w międzynarodowym środowisku;
Programy rozwoju zawodowego;
Zagraniczne delegacje;
Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do posiłków.

Please send your CV in English through "Aplikuj Teraz" button below.

Together With An Approval For The Processing Of Personal Data Listed Below

„I hereby agree for the processing of my personal data, enclosed in the application documents submitted by me, including their processing in the future - for the purpose of the recruitment process. This consent is submitted voluntarily and I declare that I have been informed of the powers I am entitled to in accordance with the Protection of Personal Data Act from August 29, 1997 (consolidated version: Journal of Laws from 2002, No. 101., item 926. with amendments”.

Please note that we will contact only selected candidates.