SZUKAJ

Tester stron www i aplikacji

08-12-2015

Connectmedica

Warszawa

Connectmedica – jesteśmy agencją kreatywną i działamy w obszarze zdrowia. Tworzymy zintegrowaną komunikację dla branży medycznej, farmaceutycznej i innych związanych ze zdrowiem. Wyróżnia nas ponad 15 lat doświadczenia we współpracy z branżą medyczną, środowiskiem lekarskim i farmaceutycznym. Współpracujemy z największymi firmami farmaceutycznymi w Polsce. Tworzymy najlepsze aplikacje mobilne dla biznesu farmaceutycznego oraz innowacyjne rozwiązania dla wzmocnienia roli zdrowia w komunikacji marek FMCG.

Opis Stanowiska

Wykonywanie testów działania i funkcjonalności powstających systemów.
Opiniowanie i proponowanie zmian.
Ścisła współpraca z działem IT.
Bieżące śledzenie zmian, czytanie dokumentacji.

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych i webowych.
Komunikatywność, dokładność, spostrzegawczość.
Znajomość zagrożeń dla aplikacji webowych oraz sposoby ich eliminowania.
Znajomość metod pracy nad rozwojem oprogramowania.
Znajomość HTML/CSS i JavaScript.
Bardzo dobra organizacji pracy.
Nastawienie na rozwój w branży nowoczesnych technologii.
Otwartość na nowe zagadnienia, technologie oraz gotowość do nauki.

Oferujemy

Możliwość realizacji innowacyjnych projektów z obszaru zdrowia.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery oraz szkolenia zawodowe.
Elastyczne godziny pracy.
Komfortowe warunki pracy w inspirującym otoczeniu.
Możliwość dalszego rozwoju w dziale IT.
Przyjazną atmosferę w zgranym zespole.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.