SZUKAJ

Project Manager

08-12-2015

Unity S.A.

Wrocław

W związku z planami dalszego rozwoju Grupy Unity, poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera we Wrocławiu

Obowiązki

prowadzenie projektów informatycznych, w tym: definiowanie zakresu, szacowanie pracochłonności,
planowanie, organizowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez zespół projektowy, przydzielanie zadań, dbanie o przepływ dokumentów i informacji w zespole,
zarządzanie budżetem i ryzykami projektu,
tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej,
współpraca z klientami, zapewnienie jakości projektów i satysfakcji klienta,
budowanie długofalowych relacji z aktualnymi partnerami oraz nawiązywanie kontaktów z nowymi odbiorcami

Wymagania

wykształcenie wyższe menadżerskie lub informatyczne,
co najmniej 1 rok doświadczenia jako PM w branży IT,
praktyczna wiedza z zakresu metodyk Project Management (PMI lub SCRUM),
znajomość MS Project,
umiejętności prowadzenia wystąpień publicznych oraz tworzenia dokumentacji,
komunikatywność, umiejętność negocjacji i utrzymywania długofalowych kontaktów z klientem,
dyspozycyjność i gotowość do podróżowania,
biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
chęć ciągłego uczenia się i podwyższania swoich kwalifikacji,
certyfikaty ScumMaster lub PMP będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

zatrudnienie na cały etat we Wrocławiu,
możliwość rozwoju zawodowego – zapewniamy dostęp do najnowszych technologii i narzędzi oraz szkolenia z technologii internetowych, pracy z klientami i zarządzania projektami,
pracę w doświadczonym zespole,
pakiety sportowe i medyczne
motywacyjne wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz, w temacie dodając (nr ref. PM/WR/12.2014 – imię i nazwisko).

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.