SZUKAJ

Grafik - Web Designer

09-12-2015

Modern Business Net Sp. z o. o.

Wszędzie

Pełny etat

MBN POLSKA zatrudni

GRAFIKA - WEBMASTERA

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższego technicznego (informatyka lub kierunki pokrewne),
• bardzo dobra znajomość technologii internetowych (HTML, CSS, JavaScript, XML, SQL,PHP)
• doświadczenie z RWD (Responsive Web Design)
• podstawowa wiedza z zakresu SEO, SEM
• praktyczna znajomość programów Corel Draw i Adobe Photoshop lub GIMP
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Obowiązki

• administrowanie i tworzenie stron internetowych utrzymywanych przez firmę (WordPress, Joomla, HTML, aktualizacje, modyfikacje)
• tworzenie i obsługa stron – wizytówek dla firm
helpdesk
• zapewnienie poprawnego działania stron WWW
• zarządzanie domenami i hostingiem

Oferujemy

• umowę o pracę na pełen etat
• stałe godziny: od poniedziałek-piątek 8-16
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.