SZUKAJ

Webdeveloper

09-12-2015

HYPERFOX

Rzeszów

Hyperfox to agencja marketingowa o stabilnej pozycji rynkowej, dostarczające “rozwiązania” oraz realizujące projekty dla klientów krajowych i międzynarodowych.
W związku z dynamicznym rozwojem oraz powiększającą się liczbą aktualnych klientów poszukujemy doświadczonego web developera.

Opis stanowiska:

·tworzenie nowych oraz rozwój istniejących stron internetowych, systemów oraz platform e-commerce

Wymagania:

·bardzo dobra znajomość HTML i CSS
·praktyczna znajomość PHP
·praktyczna umiejętność budowania stron związanych z Responsive Web Design
·umiejętność pracy z bazami danych SQL
·doświadczenie w konfiguracji CMS
·znajomość i doświadczenie w pracy z Adobe Photoshop
·znajomość platform open source WordPress
·umiejętność pracy w zespole, dokładność i zaangażowanie
·zainteresowania z zakresu nowych rozwiązań i trendów w dziedzinie front-end
·znajomość zagadnień optymalizacji serwisów, wychwytywania błędów i niespójności w działaniu przeglądarek
·otwartość na nowe zadania, umiejętność samodzielnego uczenia się
·min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
·znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację ustną i pisemną oraz czytanie i pisanie dokumentacji

Mile widziane:

·SEO
·UX Design
·znajomości specyfiki sklepów internetowych
·znajomość zagadnień RWD

Co oferujemy:

·stałą prace na umowę o pracę lub umowa współpracy (dla prowadzących działalność)
·atrakcyjny system wynagrodzeń
·praca nad ciekawymi projektami krajowymi I zagranicznymi w międzynarodowym środowisku
·możliwość rozwój
·dostęp do najnowszych programów

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.