SZUKAJ

Programista PHP

09-12-2015

Fast Cut Group Sp. z o.o.

Warszawa

Agencja marketingu 360° FAST CUT poszukuje Programisty PHP, który będzie odpowiedzialny za realizację serwisów internetowych oraz systemów w oparciu o PHP.

Zakres obowiązków:

tworzenie i rozwój serwisów webowych oraz mobilnych,
realizacja systemów i aplikacji w technologiach opartych o PHP,
udział w pracach analitycznych oraz projektowaniu rozwiązań,
współpraca z zespołem developerów i projektantów.

Czego wymagamy:

dobrej znajomości PHP 5 (OOP),
znajomości co najmniej jednego wybranego frameworka ( Laravel, Symfony, Zend ),
doświadczenia w systemach kontroli wersji ( SVN, GIT ),
znajomości MySQL ( phpMyAdmin ),
zaangażowania, kreatywności, komunikatywności i doświadczenia .

Mile widziane:

wiedza z zakresu front-end development: (X)HTML, CSS, JavaScript, jQuery, AngularJS, RWD,
doświadczenie przy tworzeniu i rozwijaniu produktów SAAS, eCommerce.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w rozwijającej się agencji,
biuro w centrum Mokotowa i najlepszą kawę w mieście,
możliwość rozwoju zawodowego,
możliwość pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami dla Klientów z różnych branż,
przyjazną, nieformalną atmosferę w młodym zespole,
indywidualnie dopasowany pakiety social i inne rozrywki.

Prosimy o dopisanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi Kandydatami.