SZUKAJ

Junior UI / UX Designer

09-12-2015

Gracjan Kleger International

Warszawa

Firma Gracjan Kleger International poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

Projektowanie użytecznych i prostych w użyciu, spójnych interfejsów serwisów internetowych i aplikacji mobilnych
Tworzenie makiet o rożnym stopniu szczegółowości (szkice, makiety, klikalne prototypy)
Przeprowadzanie audytów eksperckich w kontekście interfejsów użytkownika
Bliska współpraca z UX Designerem, Project Managerem, Deweloperami i Grafikami przez cały proces powstawania produktu

Wymagania:

co najmniej roczne doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika
znajomość bieżących trendów w UX
doświadczenie w projektowaniu na różne urządzenia (AWD, RWD)
zainteresowanie nowymi technologiami
dobra znajomość programu Axure
zorganizowanie, analityczne i logiczne myślenie
umiejętność patrzenia z szerszej perspektywy
empatia
oko do detalu
oko do kompozycji
umiejętność pracy w zespole
chęć nauki i duże zaangażowanie
Mile widziane studia z obszaru projektowania.

Oferujemy:

pracę w młodym zespole o wysokiej dynamice rozwoju;
możliwość wdrażania własnych pomysłów;
wsparcie merytoryczne i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku;
przyjazną i twórczą atmosferę pracy
atrakcyjną lokalizację (PGE Narodowy)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.