SZUKAJ

Specjalista ds. Marketingu projektów deweloperskich

09-12-2015

edNet Property Group

Warszawa

Pełny etat

redNet24 Agencja Nieruchomości

zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, firm oraz deweloperów.

Wchodzi w skład redNet Property Group – grupy kapitałowej specjalizującej się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań biznesowych dla uczestników rynku nieruchomości.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Projektowanie i realizowanie działań marketingowych
Przygotowywanie strategii sprzedaży projektów deweloperskich
Przygotowywanie budżetów, media planów
Analiza wyników kampanii internetowych
Przygotowywanie materiałów reklamowych m.in. ulotek, folderów
Redagowanie tekstów marketingowych
Wdrażanie nowych narzędzi marketingowych
Współpraca z agencjami marketingowymi, domami mediowymi, grafikami, drukarniami
Kontakty z mediami (artykuły sponsorowane, informacje prasowe, portale internetowe)
Odpowiedzialność za aktualizację strony internetowej
Organizowanie akcji reklamowych, dni otwartych
Współpraca z działem handlowym
Współpraca z dostawcami w zakresie planowanych działań promocyjnych
Monitorowanie i analiza działań konkurencji
Opracowywanie raportów miesięcznych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe: Marketing, Public Relations lub pokrewne
Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość technik i narzędzi marketingowych
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Pełna samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
Inicjatywa w działaniu, kreatywność, komunikatywność
Doskonała organizacja czasu pracy
Umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość języka angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość kreowania strategii marketingowych dla projektów deweloperskich
Szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju, podwyższania kompetencji
Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firm: INTEGRUM MANAGEMENT Sp. z o.o., redNet Property Group Sp. z o.o., redNet 24 sp. z o.o., redNet Dom Sp. z o.o., Tabelaofert.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dywizjonu 303 nr 129b w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.