SZUKAJ

Junior Front - End Developer

09-12-2015

Fly Sp. z o.o

Warszawa

Jesteśmy wiodącym, internetowym biurem podróży, oferującym pod adresem www.fly.pl starannie dobraną ofertę najbardziej renomowanych organizatorów podróży, linii lotniczych oraz hoteli. Firma rozpoczęła działalność w połowie 2007 roku i cały czas dynamicznie się rozwija. W ostatnim czasie otrzymaliśmy tytuł strony roku e-Commerce Awards 2015.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania

Programowanie warstwy UI (Front-End)
Właściwe prognozowanie czasu wykonywania prac
Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
Projektowanie i rozwój aplikacji internetowych napisanych w PHP,
Wdrażanie poprawek w istniejących aplikacjach internetowych,
Analiza i testowanie rozwiązań technicznych,
Tworzenie dokumentacji

Wymagania:

Doświadczenie z Responsive Web Design,
Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie,
Programowanie w JavaScript z użyciem biblioteki jQuery,
Znajomość przynajmniej jednego z frameworków (Bootstrap, Foundation),
Znajomość Sass
Znajomość systemu kontroli wersji Git
Doświadczenie w pracy z Gulp.js
Znajomość programowania obiektowego w technologii PHP
Otwartość na naukę nowych technologii
Dodatkowym atutem będą umiejętności z zakresu tworzenia pluginów i templatów do WP

Oferujemy:

Pracę w centrum Warszawy (3minuty pieszo ze stacji Metro Centrum)
Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne z pakietem usług medycznych
Zagraniczne wyjazdy służbowe
Dużą swobodę w działaniu
Wpływ na kierunki rozwoju serwisu FLY.PL

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.