SZUKAJ

Senior Art Director

09-12-2015

Connectmedica Sp. z o.o.

Warszawa

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.

Opis Stanowiska

Projektowanie aplikacji mobilnych, serwisów internetowych, kampanii, aplikacji FB oraz innych innowacyjnych rozwiązań z zakresu komunikacji digital.
Praca z briefem i tworzenie koncepcji kluczowych projektów wspólnie z działem strategii i Project Managerem.
Nadzór nad zespołem Kreacji.

Wymagania

Co najmniej 4-letnie doświadczenie w kreowaniu aplikacji mobilnych, serwisów i kampanii internetowych, poparte ciekawym portfolio - warunek konieczny.
Doświadczenie w projektowaniu kampanii i aplikacji mobilnych oraz znajomość najnowszych trendów w projektowaniu i RWD.
Znajomość UX i makietowania.
Biegła znajomość Adobe Photoshop i Adobe Illustrator.
Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i w zespole.
Znajomość najnowszych trendów w projektowaniu.

Mile widziane:

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Kreacji.
Podstawowa wiedza z zakresu HTML.
Doświadczenie we współpracy z działem IT i nadzorowaniu swoich projektów w kolejnych etapach prac deweloperskich.

Oferujemy

Pracę nad rozwojem innowacyjnych produktów z obszaru nowych technologii dedykowanych na rynek globalny.
Możliwość dynamicznego rozwoju przy międzynarodowych projektach

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne formy zatrudnienia.
Zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery oraz szkolenia zawodowe.
Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym i zgranym zespole.